Euro Truck Simulator 2

Jak už název hry napovídá, jedná se o simulátor nákladních vozidel nejznámějších evropských značek. Ve hře se stáváte nejprve nájemním řidičem, abyste si posléze za vydělané peníze mohli pořídit vlastní kamión a vrhnout se do světa podnikání.

Hra nabízí velké množství doplňků pro vaše miláčky, spoustu nejrozmanitějších nákladů, od lehkých a křehkých až po těžké a neforemné, nechybí ani cisterny s nebezpečným obsahem. Vaším úkole je náklad dopravit do cíle bez poškození a ve stanoveném čas, a přitom se vypořádat s počasím, únavou a neposlední řadě okolní individuální dopravou. Nechybí ani možnost rozšiřovat svou firmu, kupovat garáže a najímat si řidiče, kteří pak budou pracovat pro vás a vydělávat slušné peníze.

Do hry lze dokoupit i spoustu DLC – od těch malých s nátěry a doplňky do kabiny až po ty velké, které rozšiřují mapu o nové oblasti (státy, města, náklady). Opomenout nemůžu ani podporu modifikací, kterých jsou na internetu ke stažení doslova tisíce – od kamiónů, skinů, nákladů až po grafické vylepšení hry a nechybí ani rozsáhle mapy, které vás zavedou tam, kam samotná hra ještě nedosáhla …

Pořízení hry není finančně náročné a ta by neměla chybět v knihovně (Steam) každého milovníka kamiónové dopravy.

Za zmínku samosebou stojí i neoficiální multiplayer, kde je možno si společně zajezdit s přáteli.

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments